Aflasting komend weekend

Hierbij willen we jullie op de hoogte stellen dat alle wedstrijden van SVC (zowel senioren als jeugd) voor komend weekend afgelast zijn. Afgelopen week hebben wij meerdere berichten ontvangen van personen die of positief zijn getest, serieuze klachten vertonen of afwachtend zijn van een test of uitslag hiervan. Dit is verdeeld onder meerdere elftallen (inclusief jeugdteams). Na kennis te hebben vernomen van dit verontrustende nieuws, hebben wij contact opgenomen met de KNVB. Na overleg is besloten om alle wedstrijden voor komend weekend af te lasten, aangezien dit als een te groot risico wordt ervaren. Volgend weekend gaan we opnieuw evalueren gedurende de week. Later bericht zal volgen waarin alle verscherpte maatregelen worden uitgelegd en hoe dit geimplementeerd wordt bij onze vereniging.

Wij hopen op uw begrip en vooral dat iedereen gezond blijft.

Met vriendelijke groet,

Bestuur SVC        

Vergelijkbare berichten